WhatsApp
Telefon
Akçaburgaz Temizlik Şirketi

Akçaburgaz Temizlik Şirketi

Akçaburgaz Temizlik Şirketi günlük/haftalık/aylık çalışan personelleri ile sizlere profesyonel bir temizlik hizmeti sağlamaktadır.

SGT Temizlik Şirketi bünyesinde çalışan personellerimizin tümü güvenilir olup bu işe yıllarını vermiş deneyim sahibi kişilerdir. Bu nedenle bizlerden aldığınız hizmetlerde hem güvenliğiniz hem de temizlik işi konusunda personellerimize güvenebilir, yapılan işin kalitesi noktasında da sizlere verdiğimiz sözleri yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Firmamız "güçlü referans kaliteli hizmet" mottosu ile kurumsal kimliğe sahip bir firma olarak bizlerden almak istediğiniz her hizmet kategorisinden sizlere şeffaf bir referans sunmaktadır.Bizlerden hizmet almaya karar verdiğiniz an daha önceki ilgili tüm hizmetlerini fiyat tekliflerinde sunarak sizlere karar aşamasında kolaylık sağlamaktadır.İstediğiniz nitelikle bir işin gerçekleşmesi için çalışma arkadaşlarımız ile titizlikle çalışmaktayız.

Esenyurt Akçaburgaz Temizlik Şirketi memnun kalmadığınız hiçbir temizlik hizmetinden ücret talep etmemekte,müşteri memnuniyetini en temel ilkesi görerek çalışmalarına devam etmektedir.

Esenyurt Akçaburgaz Temizlik Şirketi ev temizliği,ofis temizliği,fabrika temizliği,dış cephe temizliği,tadilat temizliği,halı yıkama,koltuk yıkama,stor perde yıkama gibi hizmetleri temizlik garantili ve uygun fiyat tarifeleri ile sağlamaktadır.

Bizlere iletişim kanallarımızdan 7 Gün 24 Saat ulaşabilir, gerek acil durum sonrası temizlik işlemleriniz için gerek rutin temizlik işlemleriniz için dilediğiniz tarihlerde randevu oluşturabilirsiniz.

Esenyurt Akçaburgaz Temizlik Şirketi,Akçaburgaz Temizlik Şirketi,Akçaburgaz Temizlik Şirketleri