WhatsApp
Telefon
Beylikdüzü Stor Perde Yıkama

Beylikdüzü Stor Perde Yıkama

Beylikdüzü Stor perde yıkama oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken bir işlemdir.Bu nedenle müşterilerimize tavsiyemiz stor perde yıkama işlemlerini kendi çabaları ile değil profesyonel bir yardım alarak gerçekleştirmektir.Perdelerinizin uzun süreli kullanımı ve kalitesinin korunması yolundaki en önemli adımlardan biri budur.

Tüm stor perde yıkama firmaları bu kalitenin korunması için vardır. Ayrıca stor perde yıkama zebra perde yıkama ve tüm perde temizlik hizmetlerinizi firmamızdan alabilirsiniz. Stor perdeleri olduğu gibi zebra perdeleri de yıkama fabrikamıza güvenle emanet edebilirsiniz.

Sizlere bu noktada yardımcı olacak,perdelerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir perde yıkama olarak, Firmamız uygun fiyat politikaları,bu işte deneyim sahibi olan uzman kadrosuyla perdelerinizi ilk günkü yeniliğine kavuşturacaktır.Perdelerinizi "İlk günkü gibi" sloganıyla yıkıyoruz. Ayrıca beylikdüzü halı yıkama hizmeti de veren firmamız halı yıkama fabrikası konusunda da uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Halı yıkama merkezimiz ve halı yıkama fiyatlarımız için de iletişime geçebilir,detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bizler ayrıca perdelerinizin yıkama öncesi söküm ve yıkama sonrası montaj hizmetlerini de ücretsiz karşılamaktadır.Firmamız hızlı teslimat avantajıyla perdelerinizi en geç 2 iş günü içerisinde teslim etmektedir.Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Stor Perde Yıkama Fiyatları?

Perde yıkama fiyatlarımız ise perdenin cinsine ve türüne göre değişkenlik göstermektedir.Metrekare ölçümü ile hesaplanan perdeleriniz 8 TL'den başlayan fiyatlarla temizlenmektedir.En uygun fiyatlarla profesyonel bir yıkama işlemi için bizleri arayabilir,dilediğiniz tarih ve saatler için randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamız stor perde yıkamanın dışında, stor perdelerinizin mekanizmalarında bulunan deformeleri de tamir etmektedir.Ancak kumaşta bulunan yıpranmalara ise ne yazık ki hiçbir işlem yapılamamaktadır.Mevcut deformasyonlar da ise perdenin daha fazla zarar görmemesi için temizleme işlemi esnasında perdelerinize oldukça hasssas davranılır.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Stor perdelerinizi kesinlikle geleneksel yıkama yöntemleri örneğin fırçalama yöntemi ile yıkanan merkezlere teslim etmeyin.Firmamız perdelerinizi son teknoloji sanayi tipi makineleri ile kaliteli bir şekilde temizler.Firmamız ayrıca memnun kalmadığınız hiçbir temizleme işleminden ücret talep etmez. Firmamızdan kaynaklı tüm sorunların çözümünde ise her zaman müşteri yanlı politikaları ile hareket eder,sorunun çözümü için ekip arkadaşlarıyla birlikte çabalamaktan hiçbir zaman çekinmez.

Sanayi tipi makinelerimizde yapılan işlemlerde ise perdeleriniz bize ulaştığında öncelikle ilk kontrolleri yapılır. Bunun için ilk kontrol tezgahına alınır.Ürünler kontrol asansöründeki klipsler yardımıyla montaj edilir.Ve incelenmek üzere asansör yardımıyla yukarı kaydırılır.Işık perdesinin yardımıyla ürün üzerindeki deformeler ve lekeler tespit edilir.Genel bir kontrol yapıldıktan sonra kirlerin çözülmesi için içerisi insan sağlığına zararsız türden deterjanla dolu stor perde bekletme teknesine alınır.

Bekletme teknesinde amaç stor perdelerinizi ağır kir ve tozlardan sudan tasarruf ederek arındırmaktır.Bekletme teknesinde bekleyen perdeleriniz artık temizlik için hazır hale gelmiştir ve tekrar asansördeki klipslere asılmaktadır.Bu aşamada perdeleriniz fıskiyeler ve sıkıştırma lopları tarafından detaylıca temizlenmektedir.

Yıkama işlemi biten perdeleriniz perde asansörü tarafından yukarı çekilir ve bir sonraki işleme hazırlanır.Hava tabancası yardımıyla sudan arındırılır.Isı rezitansları ve havalandırma fanları ile perdenin yıkama sonrası hızlıca kuruması sağlanır.Tam olarak kuruyan perdeleriniz son lekele kontrollerinden geçerek ambalaj bölümümüze yönlendirilir.Yıkanması ve kuruması yapılan perdeler paketleme sahasında paketlenip teslim edilmeye hazır bir hale getirilir.Adresinizden ücretsiz teslim alınan perdeleriniz yine adreslerinize ücretsiz bir şekilde teslim edilir.Montajı yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde bırakılır.

stor perde yıkama,beylikdüzü stor perde yıkama,beylikdüzü stor perde yıkama şirketi

 

stor perde yıkama,beylikdüzü stor perde yıkama,beylikdüzü stor perde yıkama şirketi