WhatsApp
Telefon
  • Merkez Mah. Yaşar Kemal Cad. NO:42 Esenyurt/İstanbul
Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi olarak büyükçekmece bölgesinde yıllardan gelen tecrübemiz ve alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize tüm temizlik hizmetlerini garantili ve kaliteli bir biçimde sunmaktayız.

Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan,yaşanabilir tüm alanların temizliğinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimseyen SGT Temizlik Şirketi,bünyesinde bulunan ve hizmet bölgelerimiz için görevlendirilmiş araç filolalarıyla Büyükçekmece Ev Temizliği,Büyükçekmece Villa Temizliği,Büyükçekmece Ofis Temizliği,Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik,Büyükçekmece Halı Yıkama,Büyükçekmece Koltuk Yıkama,Büyükçekmece Stor Perde Yıkama vb. Tüm Temizlik Hizmetlerini Sunmaktadır.

Büyükçekmece Ev Temizliği

Dolu-Boş ev temizliği,tadilat sonrası ev temizliği,genel temizlik,detaylı temizlik,su baskısını sonrası temizlik,yangın sonrası temizlik vb. tüm temizlik hizmetlerinde profesyonel bir temizlik hizmeti almak oldukça önemlidir.

Bu süreçte temizlik şirketlerinden beklenen hem güvenlik konusunda herhangi bir endişe duymamak hem de kaliteli,içinize sinen bir temizlik hizmetinin gerçekleşmesidir.SGT Temizlik Şirketi eğitim ve kontrol mekanizmasının kalitedeki yerini bilen bir kuruluş olarak,sizlerin bu beklentisini büyükçekmece ev temizliği hizmeti ile buluşturmaktadır.Deneyimli,güvenilir,sadece bu iş için eğitilmiş güleryüzlü personelleri ve profesyonel ekipmanları ile sizlere profesyonel bir büyükçekmece ev temizliği hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca büyükçekmece ev temizliği şirketi temizlik şirketleri ve firmaları büyükçekmece bölgesinde temizlik malzemelerini temin etme konusunda müşterilerine seçenekler sunmakta,müşterilerimiz dilerse tüm temizlik malzemelerini kendilerinin temin ettiği yahut tüm temizlik malzemlerinin şirketimize ait olduğu temizlik paketini seçebilmektedirler.

Yönlendirilecek temizlik personeli sayısını da yine müşterilerimiz belirlemekte,alınacak temizlik hizmetinin detayına göre uygun gördükleri takdirde önerilerimiz doğrultusunda da hareket edebilmektedirler. İster genel temizlik ister ince temizlik hizmetleriniz için büyükçekmece temizlik firması sizlere profesyonel personel desteği sunacaktır.Bu sayede oldukça vakit ve efor isteyen temizlik işi sizin için bir kabus olmaktan çıkacak, sorunsuz bir şekilde tamamlayacağınız bir işlem olacaktır.

Büyükçekmece Temizlik Şirketleri ,Büyükçekmece Ev Temizliği tüm bu süreçleri sorunsuz geçirmek,profesyonel bir temizlik hissini deneyimlemek için müşteri yanlısı ve kaliteli hizmet politikalarıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Büyükçekmece Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızın temizliği,hijyeni beraberinde çalıştığınız diğer personellerin verimliliği açısından oldukça önemli bir konudur.Ofis Temizliği söz konusu olduğunda ise hızlı ve dikkatli davranmak profesyonellik isteyen bir çalışma anlayışı gerektirmektedir.Büyükçekmece Ofis Temizliği sektör ve çalışma alanının büyüklüğü fark etmeksizin profesyonel bir ofis temizliği hizmeti sunmakta,deneyimli personelleri ile hızlı ve güvenilir bir temizliğin adresi olmaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Firmamız, oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip bir firma olarak halı yıkama hizmetlerinde de profesyonelliğini ispatlamış bir firmadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama ücretsiz servisleri ile halılarınızı adresinizden almaktadır.Halılarınız toz alma işleminden sonra yıkama istasyonlarına teslim edilmekte,tüm lekelere kesin çözümler üretilerek lekelerinden arındırılmaktadır.Daha sonra özenle durulanarak kurutma odalarımızda (hava şartlarına bağlı olmak koşulu ile 3-4 iş günü) paketleme için uygun bir aşamaya gelene dek kurutulmaktadır.Son aşamada hav alma ve son kontrollerden geçen halılarınız paketlenerek adreslerinize teslim edilmektedir.

Büyükçekmece Halı Yıkama memnun kalmadığınız hiçbir halı yıkama hizmetinden ücret talep etmemektedir...

Büyükçekmece Villa Temizliği

Villa Temizliği oldukça profesyonellik ve ekip çalışması isteyen bir temizlik alanıdır.Bu nedenle söz konusu hizmetin hangi firmadan alındığı oldukça önemlidir.

Bu süreçte yeterli ve deneyimsiz personele sahip olan,uygun ekipmanları bulunmayan şirketlerle çalışmak oldukça can sıkıcı bir durum olabilir.Büyükçekmece villa temizliği,SGT temizlik şirketi tüm bu süreçleri üstlenerek sizlere profesyonel bir villa temizlik hizmeti sunmaktadır.

Eşyalı ya da eşyasız villalarınızın temizlik hizmetlerini büyükçekmece villa temizliği şirketimizden alabilir,kaliteli ve güvenilir bir temizlik için bizleri arayabilir,dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik temizlik alanları arasında en zor ve en çok deneyim isteyen alanlardan birisidir.Büyükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik profesyonel temizlik ile eviniz oturmaya hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Daire büyüklüğü ve tadilat sonrası kalıntıların yoğunluğu fark etmeksizin temizlik hizmeti almak için bizleri dilediğiniz saatte arayıp randevu oluşturabilirsiniz.

Tüm inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde sağlıklı bir temizlik işleminin gerçekleşmesi için tek personel yönlendirmemekte detaylı bir temizlik gerektiren tüm işlerde ekiplerimiz ile çalışmaktayız. Camlar,yerler ve kapılar boya kalıntılarından tamamen arınacak şekilde uygulamalar gerçekleştirmekte,detaylı bir şekilde tüm alanları temizlemekteyiz.

SGT Temizlik olarak belirtilen tüm temizlik hizmetlerinde sadece profesyonelliğine ve dürüstlüğüne inandığımız,çeşitli prosedürlerden geçmiş başarılı personeller ile çalışıyoruz. Profesyonelliğinden ve güvenilirliğinden şüphe duyduğumuz tüm çalışanlar ile yollarımızı ayırarak sürekli olarak müşterilerimize en iyi hizmeti garanti ediyoruz.

Ayrıca büyükçekmece bölgesinde dış cephe cam temizliği ve zemin temizliği alanlarında da hizmet veren firmamız istanbul temizlik şirketleri arasında bu hizmet kategorilerinde de başarılı bir imaj yaratmıştır.

Dış cephe cam temizliği konusunda profesyonel bir hizmet alabilmeniz için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, temizlik öncesi alana gelerek tüm ihtiyaçlarınız tespit eden ekibimiz alanın nasıl bir temizliğe ihtiyaç duyduğunu tespit etmektedir.

Ekiplerimizin hangi ekipmanları kullanacağı; vinç,merdiven,teleskopik sopa belirlenir ve bina yapısına uygun kimyasal tespit edilerek tüm ekipmanlar eksiksiz temin edilir.

Alanın genişliğine göre plan ve programı yapılan büyükçekmece dış cephe temizlik işiniz için dilediğiniz gün işe başlanmakta ve sorunsuz bir temizlik işleminin gerçekleşmesi için tüm ekip arkadaşlarımız profesyonelce çalışmaktadır.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Koltukların bez ile silinmesi yanlış ve uzun vadede koltuklarınıza zarar verecek bir temizlik işlemidir.Bu işlem yüzeyde bulunan tüm kirin kumaşın derinliklerine inmesine sebep olmakta,yüzeysel ve geçici bir temizlik sağlamaktadır.Bu süreçte sizlere doğru bir temizlik hissini deneyimletecek,gözle görülür farkları ortaya çıkaracak şey ise profesyonel ekipmanlar ve koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş temizlik malzemeleridir.

Koltuklarınız yerinde koltuk yıkama fırçaları ve özel vakumlu makinelerimiz ile 1-2 saat süren bir işlem sonucu titizlikle temizlenmektedir.Bu temizleme işleminde ise insan sağlığına zarar vermeyecek türden temizlik malzemeleri kullanılıp lekeler üzerinde daha özenli bir şekilde çalışılmaktadır.Koltuk üzerindeki tüm lekeler kayboluncaya kadar deneyimli personellerimiz tarafından yıkama işlemi devam etmektedir.Tamamen temizlenen koltuklarınız 2-3 saat kurumaya bırakılmalı ve bu süre zarfında kullanılmamalıdır.Belirtilen saat aralığı sonlandıktan sonra koltuklarınızı temizliğin tadını çıkararak kullanabilirsiniz.

Büyükçekmece koltuk yıkama fiyatları ise koltuk türlerine göre değişiklik göstermekte minderli ve mindersiz koltuklar için ayrı fiyatlandırma tarifeleri kullanılmaktadır.İster eviniz ister işyerinizdeki tüm oturma gruplarınızı bizlere güvenle emanet edebilirsiniz.

Köşe Takımı Yıkama

Kanepe Yıkama

Sandalye Yıkama

Berjer Yıkama

Tek Kişilik Yatak Yıkama

Çift Kişilik Yatak Yıkama

vb. Tüm Büyükçekmece Koltuk Yıkama hizmetleriniz için bizimle iletişime geçebilir,uygun fiyatlı ve %100 Temizlik Garantili koltuk yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Büyükçekmece Stor Perde Yıkama

Stor perdelerinizin yapısını tanıyan,nasıl temizlenmesi gerektiğini bilen ekibimiz,son teknoloji ekipmanları ile stor perdelerinizi temizlemekte üstelik temizlik öncesi ve sonrası montaj işlemlerini de üstelenerek sizlere profesyonel bir perde yıkama hizmeti sunmaktadır.

Sizler de stor perdelerinizi temizlik işlemi için uygun ekipmanları olmayan,merdiven altı firmalara teslim etmeyin…

Piyasa fiyatlarında stor perde yıkama işlemi gerçekleştiren,yönelteceğiniz sorulara tutarlı yanıtlar alabileceğiniz,ekipmanlarını ve çalışma alanlarını görmek istediğinizde sizlere çekinmeden gerekli bilgileri verebilecek firmalara,stor perdelerini güvenle emanet edebilirsiniz.

Bizler Büyükçekmece stor perde yıkama olarak memnun kalmadığınız hiçbir temizlik işleminden ücret talep etmiyor,garantili büyükçekmece stor perde yıkama siz değerli müşterilerimize garanti kapsamında stor perde yıkama hizmetleri sunuyoruz.

Stor perde yıkamanın tüm inceliklerine sahip olan ekibimiz sadece stor perde temizleme işlemi de değil perdelerinizin mekanizmalarında bulunan deformasyonları da tamir etmekte ,bu alanlardaki deformeleri de yıkama işlemimiz öncesi talebiniz doğrultusunda ortadan kaldırmaktadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular