WhatsApp
Telefon
Esenkent Stor Perde Yıkama

Esenkent Stor Perde Yıkama

Esenkent Stor Perde Yıkama-SGT Temizlik

Esenkent stor perde yıkama stor perdelerinizi temizlik garantisi ilkesiyle temizler. Evinizin önemli aksesuarlarından bir tanesi olan stor perdelerinizin temizliği konusunda profesyonel bir stor perde temizlik hizmeti almak oldukça önemli bir husustur.

Zira deneyimsiz ve yeterli ekipmanları olmayan bir şirketten hizmet almak stor perdelerinize ve zebra perdelerinize geri dönülmez zararlar verebilmektedir.

Bu nedenle firmamızda yıkama işlemi geleneksel fırçalama yöntemleri ile değil sanayi tipi makinelerimiz ile yapılmaktadır. Geleneksel fırçalama yöntemi perdelerinizi deforme etmekte,oldukça hassas olan perdelerinizin gerek mekanizmalarının gerekse kumaşlarının bozulmasına sebep olmaktadır.Kumaş üzerindeki deforme ise perdenin kalıcı olarak hasar görmesi demektir.Ve ne yazık ki buna yapılabilecek hiçbir işlem yoktur.

Bizim temizlik işlemlerimizde ise stor perde ve zebra perde yıkamaya uygun kimyasallar kullanılmakta olup,kazanlarımızda tüm lekelerinden arındırılana kadar bekletilmektedir. Yıkama makinesine alınan perdeleriniz tüm kir ve yağ lekelerinde arındırılmaktadır.Makine sistemiyle temizlenen perdeleriniz hiçbir şekilde kırışmamakta ve zarar görmemektedir.Tüm bu işlemlerden sonra kurutma odalarımızda bekletilen perdeleriniz tamamen kuruduktan sonra özenle paketlenmekte ve 24 saat içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Esenkent halı yıkama, esenkent koltuk yıkama, esenkent yorgan yıkama gibi hizmetleri de siz değerli müşterilerine sunan firmamız halı yıkama olarak da tüm alanlarda profesyonel hizmet vermektedir.

Sizler de bahçeşehir ve esenkent bölgesinde profesyonel temizlik bir firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir uygun fiyat tarifelerimiz ve temizlik garantili yıkama firmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

esenkent stor perde yıkama

Esenkent mahallesi Vedat Altun sokakta bulunan temizlik merkezimiz profesyonel ekipmanları ve sadece bu iş için ayrılmış çalışma alanlarında hem halı yıkama olarak hem de stor perde yıkama olarak hizmet vermektedir ve tüm avrupa yakasına ücretsiz servisleri bulunmaktadır.Gelişmiş filoları ile 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet Vermektedir. Çalışma alanımızı görmek isteyen tüm müşterilerimiz bizleri yerimizde ziyaret edebilir ve ekipmanlarımız hakkında detaylı bilgiler edinebilir.

Fiyatlarımız metrekare ölçümü ile yapılmakta olup perdenin cinsine ve türüne göre değişkenlik göstermektedir.Stor perdeler 10 tl, zebra perdeler 12 tl, tül perdeler 4, fon perdeler ise 5 tl'den başlayan fiyat tarifeleri ile fiyatlandırılmaktadır.

Ayrıca firmamız diğer firmaların aksine söküm ve temizlik sonrası montaj hizmetlerini ücretli gerçekleştirmez yahut bu tercihi müşterilerinin insiyatifine bırakmaz.Bu hizmetleri de müşterilerine ücretsiz sağlar.Randevu oluşturduğunuz esnada 1-2 saat içerisinde adresinize gelen ekiplerimiz perdelerinizi dikkatle sökmekte,temizlik işlemi sonrası ise tekrar adresinize gelerek montajını yaparak ürünlerinizi kullanıma hazır bir şekilde bırakarak hizmetlerini tamamlamaktadır.

Buna ek olarak hizmetlerimiz sadece bunlar ile sınırlı olmayıp, Esenkent Fon perde yıkama , Esenkent tül perde yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur.Yine bu hizmetlerimiz de de ütü hizmetimiz müşterilerimize ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Firmamız esenkent halı yıkama olarak memnun kalmadığınız hiçbir temizlik işleminden ücret talep etmemektedir...

Esenkent stor perde yıkama,esenkent stor perde yıkama fiyatları,esenkent stor perde yıkama şirketleri