WhatsApp
Telefon
Hadımköy Halı Yıkama

Hadımköy Halı Yıkama

Hadımköy halı yıkama-05395736236

Hem profesyonel hem de uygun fiyatlarda bir halı yıkama hizmeti mi almak istiyorsunuz?

Bu imkansız değil.Hadımköy halı yıkama fabrikası uygun fiyat tarifeleri,ücretsiz servisleri,profesyonel ekip ve ekipmanları ile sizlere temizlik garantili bir halı yıkama hizmeti sunmakta,yıllardan gelen tecrübesi ve bu iş için uzmanlaşmış kadrosuyla yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Halıların temiz tutulması,halılarınızın temizliği hem halının kullanım ömrünü uzatmak hem de sizlerin sağlını riske atmamak adına oldukça önemli bir konudur.Unutmayın ki silme ve süpürme gerçek bir temizlik için yeterli değildir.Bu nedenle halılarınızı belli periyotlarla profesyonel halı yıkama fabrikalarına yıkatmanız gerekir.Ancak bu noktada karar vermek oldukça zordur.Çünkü istanbul bir halı yıkama fabrikası cennetidir.Ayrıca piyasa,onlarca hatta belki yüzlerce, profesyonel olduğunu iddia eden fakat profesyonellikten oldukça uzak,yıkama işlemi için herhangi bir bilgi birikimi ve deneyime sahip olmayan halı yıkama fabrikaları ile doludur.Bu durum sizin yanlış kararlar almanızı tetikleyecek ve ne yazık ki hiç memnun kalmadığınız bir temizlik işleminin,halı yıkamanın gerçekleşmesine neden olacaktır.

Peki hizmet alırken onlarca firma içerisinden doğru bir hizmeti almak için ne yapmak gerekir?

 

İyi bir halı yıkama firması nasıl ayırt edilir?

 

Deneme-yanılma yöntemi ile firma elemekten bıktınız mı?

 

Takdir edersiniz ki pek çok konuda deneyim bazen edinilen tüm bilgilerin önüne geçebilmektedir. Halı yıkama sektörü de böyledir. Deneyim bu işin sürdürülebilirliği ve kalitesi açısından oldukça önemlidir.Bu nedenle bu işe yıllarını veren ve sadece bu sektör ile ilgilenen firmalar sizin için iyi bir firmanın ayırt edilebilmesinin anahtarı olabilir.Güvenilir bir ekip ve deneyim birleştiği ölçüde doğru yapılmayan bir iş görmek düşük bir ihtimal olarak kalacaktır.

Deneyim dışında dikkat edebileceğiniz bir diğer önemli nokta ise herhangi bir olumsuzluk durumunda firmanın sizin beklentilerinizi ve geridönütlerinizi sabırlı ve çözüm odaklı bir şekilde ele alıp alamayacağı konusudur.Bu konu kısacası firmanın müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğinin kıstasıdır aslında.

Profesyonellik,deneyim ve müşteri memnuniyeti...

Bizler sahip olduğumuz on beş yılı aşan bilgi birikimi ve deneyimimiz ile tüm bu nitelikleri taşımanın gurunu yaşıyor,yüzlerce niteliksiz halı yıkama firmasından, gerek deneyim gerekse müşteri memnuniyeti konusunda belli bir imaj yaratmış bir büyükçekmece hadımköy halı yıkama firması olarak ayrılmanın haklı sevincini yaşıyoruz.

Hadımköy halı yıkama fabrikası hadımköy bölgesinde konumlanan araçları,halı yıkama fabrikası,deneyim sahibi ekip ve ekipmanları ile sizlere temizlik garantili bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır.Halılarınız bizleri arayıp randevu oluşturduğunuz vakit size belirtilen saatler içerisinde alınarak toz alma işlemine gönderilmekte,toz alma işlemi sonrası yıkama bölümlerimizde tüm kir ve lekelerinden arındırılmaktadır.

Kir ve lekelerinden tamamen arındırıltan sonra durulama işlemine alınan halılarınız sıkma işlemimizden sonra,kurutma odalarımızda (hava şartlarına bağlı olarak) 3-4 iş günü,tam bir kuruma işlemi gerçekleşene kadar bekletilmekte,son kontrollerden geçerek paketlenip hızlıca adresinize ulaştırılmaktadır.

Temizliğinden ve başka bir sebepten memnun kalmadığınız ya da firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun oluşması durumunda ise söz verdiğimiz gibi her zaman müşteri yanlı politikalarımızla, sorunun telafisi için tüm ekibimiz hadımköy halı yıkama  olarak çözüm odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

halı yıkama,istanbul hadımköy halı yıkama, hadımköy halı yıkama,hadımköy halı yıkama şirketi