WhatsApp
Telefon
Karaağaç Stor Perde Yıkama-05395736236

Karaağaç Stor Perde Yıkama-05395736236

Karaağaç Stor Perde Yıkama-0539 573 62 36

Büyükçekmece Karaağaç mahallesi stor perde yıkama şirketimiz perde yıkama konusunda sizlere en uygun fiyatlarla profesyonel çözümler sunmaktadır.

Stor perdelerinizin geleneksel fırçalama yöntemi ile temizlenmesi perdelerinize kalıcı zararlar verebilmektedir.Bu nedenle perdelerinizin sadece bu iş için tasarlanmış profesyonel ekipmanlarla temizlenmesi oldukça önemli bir husustur.

Zira kumaşı zarar gören perdeleriniz artık telafi edilemez bir noktaya gelecektir. SGT Temizlik sadece bu iş için tasarlanan profesyonel temizlik makineleri ile yıkama hizmeti veren kurumsal bir firma olup perdelerinizi "garanti kapsamında" yıkamaktadır.

Garanti kapsamı; perdelerinizin, firmamızdan ya da çeşitli diğer sebeplerden zarar görmesi ,çalınması veya kaybolması durumlarının şirketimiz tarafından telafi edilmesidir.

Bizler SGT Temizlik Şirketi olarak perdelerinizi garanti kapsamında temizliyor,doğabilecek her sorun için sözünü verdiğimiz "garanti kapsamı" ilkelerimiz ile hareket ediyor ve son kertede müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutacak şekilde çalışmalarımızı planlıyoruz.

Adresinize gelerek "ücretsiz söküm" hizmetimiz ile teslim alınan stor ve zebra perdeleriniz tesislerimizde tüm kir ve yağlarından arınacak şekilde temizlenmektedir.Temizlik işlemi sonrası kurutma odalarımızda kurutulmaya bırakılan perdeleriniz bu aşamadan sonra özenle paketlenerek adresinize doğru yola çıkmakta ve yine "ücretsiz" olarak yerlerine monte edilmektedir.

Garantili temizlik anlayışımız ve 48 Saat İçerisinde Teslimat Avantajlarımız ile Perdelerinizi Profesyonel Bir Şekilde Temizliyoruz...

SGT Temizlik perde temizleme konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarıyla büyükçekmece bölgesinde ayrıca büyükçekmece karaağaç zebra perde yıkama , büyükçekmece karaağaç fon perde yıkama , büyükçekmece karaağaç tül perde yıkama, büyükçekmece karaağaç halı yıkama, büyükçekmece karaağaç koltuk yıkama hizmetlerini de sizlere profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Sizler de "en uygun fiyatlar" ve "garanti kapsamı " ve "hızlı teslimat" avantajlarımız ile perdelerinizi temizletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir.Ekip arkadaşlarımızı arayarak dilediğiniz tarih ve saatler için randevu alabilirsiniz...

Büyükçekmece karaağaç stor perde yıkama,büyükçekmece karaağaç halı yıkama,büyükçekmece karaağaç koltuk yıkama,büyükçekmece karaağaç zebra perde yıkama