WhatsApp
Telefon
 • Merkez Mah. Yaşar Kemal Cad. NO:42 Esenyurt/İstanbul
Silivri Temizlik Şirketi

Silivri Temizlik Şirketi

Silivri Temizlik Şirketi

Temizlik, sağlıklı bir ortam için olmazsa olmazdır. Yaşadığınız ev, çalıştığınız ofis, okulunuz veya otelinizin temiz olması hem mikroplardan uzak bir yaşam sürmenizi sağlamakta hem de iş yerinizin prestijini olumlu yönde etkilemektedir. Hastane, otel veya spor salonu misafirleriniz, bulundukları yerin temiz olduğunu gördüklerinde güven duygusu pekişmektedir. Silivri Temizlik Şirketi, hassasiyetle ele aldığı temizleme işleminde son teknoloji araçlar kullanarak sonucu garantilemektedir. Verilen hizmetler arasında ise ihtiyacınız olan her mekana uygun kategori bulunmaktadır.

 • Güvenilir personel seçimi ile rahat edebileceğiniz banka temizliği,
 • Özel ekipmanlarla ve uygun temizlik malzemesi seçimleri ile dış cephe temizliği,
 • Tadilat sonrası oluşan atıklar ve tozlar için, kaba ve ince temizlik,
 • Düzenli bir depoya sahip olabileceğiniz depo temizliği,
 • Titizlikle ele alınan hem sağlık personellerinin hem de hastaların hijyenini önemseyen bir yaklaşımla hastane temizliği,
 • Eskimiş ve yıpranmış, parlaklığını yitirmiş zeminler için temizlik,
 • Misafirlerde hayranlık uyandıracak, banyolardan koridorlara, asansörlerden lobiye uzanan ayrıntılı otel temizliği,
 • Detaylara özen gösterilen ve parça kaybı yaşamaksızın sonuç alabileceğiniz fabrika temizliği,
 • Duşlardan spor aletlerine her noktaya değinilen ve ter gibi istenmeyen kokulara çözüm olabilecek spor salonu temizliği,
 • Çocukların sağlığını gözeten, bahçeden merdivenlere, tuvaletlerden sınıflara her noktanın hijyenik hale getirildiği okul temizliği,
 • Tüm çöplerden ve lekelerden kurtulabileceğiniz, evinizi ışıldatacak inşaat sonrası temizlik,
 • Detaylı, memnun kalacağınız ev ve ofis temizliği,
 • Dilediğiniz noktada ihtiyacınızı karşılamak üzere günlük, haftalık veya aylık temizlikçi personel temini,
 • Sık sık yapılması gereken yatak ve yorgan temizliği,
 • Yıkamakta zorlandığınız, silmekle uğraşmak istemediğiniz perdeleriniz için stor perde temizliği,
 • Yerinde yapılabilen veya uygun ortamda yapılarak size teslim edilen halı ve her bir detayına inilerek yapılan koltuk temizliği,
 • Hijyenik bir ortam sunan, misafirlerinize tek bir toz zerresi bulamayacakları titizlikte restoran temizliği,
 • Düzen kurma odaklı bahçe bakımı ve temizliği hizmetlerini, Silivri Temizlik Şirketi aracılığıyla alabilirsiniz.

 

İnşaat sonrası temizlik nasıl olmalı?

İnşaat sonrasında yeni taşınacağınız evinizin içerisinde, asla görmek istemeyeceğiniz malzeme atıklarından çöplere, zemine yapılmış sıvalardan boya izlerine çok sayıda temizlenmesi gereken nokta bulunmaktadır. Düzgün yapılmadığı takdirde, eve taşındıktan sonra yerleşerek adeta evin bir parçası haline gelen bazı lekelerle ciddi anlamda bir savaş yürütmek gerekmektedir. Parkelerinizde, dolaplarınızda veya camlarınızda hiçbir iz kalmaksızın temizlik yapabilmek tecrübe gerektirmektedir. Silivri Temizlik Şirketi personellerinin her biri, zorlu lekelerle başa çıkabilecek deneyime sahiptir. Silivri inşaat sonrası temizlik hizmetini satın alarak, kusursuz bir hijyene sahip olabilirsiniz. Evinizin her köşesinde hissedeceğiniz hijyen için Silivri Temizlik Şirketini tercih edebilirsiniz. Temizlik ne denli zorlu olursa olsun, şirketin tecrübeli personeli sayesinde tek bir leke kalmaksızın evinizi teslim alabilirsiniz.

 

İnşaat sonrası temizlikte dikkat edilmesi gereken hususlar;

 

 • Zemin üzerine yuvalanmış sıva veya alçı artıklarının temizlenmiş olması
 • Badana sonrası camlarda ve zeminde kalan boya damlalarının kazınması
 • İç kapıların varsa camlarında bulunan kalem ve parmak izlerinin silinmesi
 • Süpürgelikler üzerindeki tozların ve lekelerin giderilmesi
 • Kornişlerde birikmiş tozun ve kirin alınmış olması
 • Mutfak dolaplarının üst kısımlarında biriken boya, sıva veya alçı artıklarının temizlenmesi şeklinde sıralanabilmektedir.

 

Dış cephe temizliği nasıl yapılır?

 

Dış cephe temizliği, en zorlu süreçlerden birisidir. Özellikle yüksek katlı binalarda, özel ekipmanlar olmaksızın dış cephe temizliği yapmak mümkün değildir. Çoğu zaman, ulaşılamayan noktalar ve temizlenemeyen kirler sonradan ortaya çıkmaktadır. Her yüzeyde kullanılması gereken temizlik malzemesi ve ekipman farklıdır. Doğru seçimi yapmak, temizliğin doğru noktalara değinmesini sağladığı gibi, yanlış seçim yapmak ise sonucun istenilenden uzak olmasına sebebiyet verebilmektedir. Temizlik malzemesi ve yöntem seçiminin doğruluğu ise deneyim ile ilgilidir. Silivri Temizlik Şirketi, son teknoloji ekipmanları ve deneyimli personelleri ile en zorlu noktalarda bile istediğiniz hijyeni bulabilmenizi sağlamaktadır. Dış cephe temizliği yapılabilen alanlar ise şöyle sıralanabilmektedir:

 • Ahşap
 • Giydirme cam
 • Doğaltaş
 • Siding
 • Prekast
 • Kompozit
 • Vinil

Dış cephenizde hangi kaplama bulunursa bulunsun, uygun temizlik gereçleri ile temizlik yapılabilmektedir. Ahşap kaplamalarda şişme yaratmayacak kurulukta, giydirme camlarda dağcı sistemiyle, doğaltaş cephelerde kaplamaya zarar vermeksizin temiz bir görünüş arıyorsanız, Silivri dış cephe temizlik hizmetini güvenle satın alabilirsiniz.

Zemin temizliği nasıl olmalı?

Zeminler, kirlerin ve tozların en kolay biriktiği yerlerdir. İster inşaat veya tadilat geçirmiş olun ister yalnızca günlük tozlardan şikayetçi olun isterseniz de yıpranmış ve parlaklığını yitirmiş parkeleriniz için çözüm arıyor olun; Silivri Temizlik Şirketi, aradığınızı bulmanıza yardımcı olacaktır. Özel ekipmanlarla yapılan zemin temizliğinde dikkat edilmesi gereken temel nokta, zarar vermemektir. Boya veya alçı kazıma işlemleri, genellikle parkeleri çizebilmekte veya güç uygulanarak yapılan işlemler fayanslara zarar verebilmektedir. Bu tarz olumsuzluklar olmaksızın zemin temizliği yapabilmenin koşulları ise tecrübeli personellere sahip olmak ve uygun ekipman kullanmaktır. Silivri Temizlik Şirketi ile yepyeni görünen parkelere, temizlikle parlayan fayanslara sahip olabilirsiniz. Üstelik zemininizde herhangi bir hasar görmeksizin, temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Silivri Günlük Temizlikçi

Eviniz veya ofisiniz için sık sık temizlik hizmeti almak istiyor fakat güven ve tecrübe konusunda kararsız kalıyorsanız, Silivri Temizlik Şirketi aracılığıyla günlük temizlik personeli temin edebilirsiniz. Her bir çalışanı, temizlik konusunda geniş tecrübeye sahip olan Silivri Temizlik Şirketi’nin sık tercih edilen hizmetlerinden birisi olan temizlikçi teminini ihtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık olarak talep edebilirsiniz. Evinizin içerisine alacağınız, yatak odanızdan banyonuza her noktasını emanet edebileceğiniz güvenilir bir personel ile çalışmanın rahatlığını, böylece kazanabilirsiniz.

Ofisinizde çalışmalarınızı bölmeksizin, masa düzeninizi bozmadan veya evraklarınızı birbirine karıştırmadan temizlik yapabilen bir personel arıyorsanız, Silivri Temizlik Şirketi’ni tercih edebilirsiniz. Ofisinizin haftalık temizliğinden, belirli aralıklarla yaptırabileceğiniz dış cephe temizliğine her konuda size yardımcı olabilecek deneyimli personelleri, Silivri Temizlik Şirketi aracılığıyla çağırabilirsiniz.

Silivri Ev ve Ofis Temizliği Fiyatları

Silivri Temizlik Şirketi, sunduğu her hizmeti özenle yerine getirmektedir. Çok sayıda farklı alanda temizlik yapmaya elverişli malzemeler ve araçlar kullanarak, görmek isteğiniz temiz bir ofis, hastane, otel, spor salonu veya evi, sizlere sunmaktadır. Silivri inşaat sonrası temizlik, uzun sürebilen ve oldukça büyük bir emek isteyen bir işlemdir. Bu nedenle fiyat belirleme işlemi, bu hizmete özgüdür. Silivri dış cephe temizlik hizmetinde ise yoğunluk, ekipman kullanımıdır. Burada ise fiyat belirlemede etken, kullanılan malzemeler olmaktadır.

Temizlenmesini istediğiniz alanın büyüklüğü, çalışacak personel sayısı, kullanılan malzeme ve ekipman, alacağınız hizmetin fiyatının belirlenmesinde kullanılan unsurlardır. İhtiyacınıza göre belirlenecek olan uygun tutarlar sayesinde hem zamandan hem de masraflardan tasarruf edebilmeniz mümkündür. Silivri Temizlik Şirketi’nin, harcamalarınıza değen kalitedeki işçiliği ile tanışmak ve otel temizliğinden hastane temizliğine, dış cephe cam temizliğinden okul temizliğine uzanan hizmetlerinden herhangi birisini satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular